Де ж той де ж той маяк?
Як з неба піде дощ і град?
Як-як розірвати контракт?
Ти любила просто так, і однак
Ти чекала на небі знак:
Де та любов, що просто так?
Яка ж вона на смак?
І до чого тут червоний мак?
Де ж той де ж той маяк?
Як з неба піде дощ і град?
Як-як розірвати контракт?
Ти любила просто так, і однак
Поглянь: сонце іде за північ,
І ти знов зрозумієш,
Що я кохати не вмію,
Хоч і душу мою грієш,
Почуй: ти не моя стежина,
Просто без причини,
Небо кольору калини,
Розмальована картина,
Давай просто без провини,
Ми вже не будем, ні хвилини,
Забудь, зникни й звикни,
І палай, як це вміє липень,
Ти чекала на небі знак:
Де та любов, що просто так?
Яка ж вона на смак?
І до чого тут червоний мак?
Де ж той де ж той маяк?
Як з неба піде дощ і град?
Як-як розірвати контракт?
Ти любила просто так, і однак
Ласки в глазки, поцілунок в губи,
Біль іде прямо в груди,
Все буде добре, хоч і трусить,
Хоч і морозить ніби грудень,
Твої губи - рідка отрута,
За гріх-кохання прийми покуту,
Там де росте червона рута,
Вже туман давно нас окутав
Ти чекала на небі знак:
Де та любов, що просто так?
Яка ж вона на смак?
І до чого тут червоний мак?
Де ж той де ж той маяк?
Як з неба піде дощ і град?
Як-як розірвати контракт?
Ти любила просто так, і однак
Ти чекала на небі знак:
Де та любов, що просто так?
Яка ж вона на смак?
І до чого тут червоний мак?
Де ж той де ж той маяк?
Як з неба піде дощ і град?
Як-як розірвати контракт?
Ти любила просто так, і однак